Корзина
5 отзывов
Ивано-Франковск
+380960785737
+380668986515
ECO DIM Продаж та встановлення кабельних систем обігріву під ключ

Монтаж електричної теплої підлоги

Монтаж електричної теплої підлоги

Надійним способом укладання нагрівального кабелю є його фіксація за допомогою хомутів на сталевий армуючої сітки (Ø 2 мм) з осередком 5 х 5 см. Загальна висота нагрівального кабелю Ø 7 мм з такою сіткою складе 11 мм. При такій конструкції нагрівальний кабель повинен мати підвищену механічну міцність - класу М2. 

Нагрівальний кабель не повинен стосуватися теплоізоляції.   Датчик температури терморегулятора повинен розташовуватися строго посередині між двома нагрівальними кабелями, на одній з ними висоті.

Укладання кабелю в штробу, кріплення на монтажній стрічці, двосторонньому скотчі і т.д., дозволяють кріпити кабель на існуючу бетонну основу. Якщо під такою стяжкою теплоізоляції немає, доведеться використовувати набагато більше нагрівального кабелю щоб отримати необхідний тепловий потік в приміщення.

 

При працюючому нагрівальному кабелі на гріючої поверхні підлоги не можна розташовувати меблі та інші предмети інтер'єру без ніжок.

Максимальна температура на поверхні підлоги обмежена фізіологічними і медичними вимогами. Температурі відповідає «щільність теплового потоку».