Кошик
272 відгуків
promo_banner
+380 (96) 078-57-37

Монтаж електричної теплої підлоги

Монтаж електричної теплої підлоги

Надійним способом укладання нагрівального кабелю є його фіксація за допомогою хомутів на сталевий армуючої сітки (Ø 2 мм) з осередком 5 х 5 см Загальна висота нагрівального кабелю Діаметром 7 мм з такою сіткою складі 11 мм. При такій конструкції нагрівальний кабель повинен мати підвищену механічну міцність - класу М2.

Нагрівальний кабель не повинен стосуватися теплоізоляції. Датчик температури терморегулятора повинний розташовуватися строго посередині між двома нагрівальними кабелями, на одній з ними висоті.

Укладання кабелю в штробу, кріплення на монтажній стрічці, двосторонньому скотчі і т. д., дозволяють кріпити кабель на існуючу бетонну основу. Якщо під такою стяжкою теплоізоляції немає, доведеться використовувати набагато більше нагрівального кабелю щоб отримати необхідний тепловий потік в приміщення.

 

При працюючому нагрівальному кабелі на гріючої поверхні підлоги не можна розташовувати меблі та інші предмети інтер'єру єру без ніжок.

Максимальна температура на поверхні підлоги обмежена фізіологічними і медичними вимогами. Температури відповідає «щільність теплового потоку».

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner