Кошик
270 відгуків
promo_banner
+380 (96) 078-57-37

Нагрівальні мати

Нагрівальні мати для теплої підлоги

Простий у конструкції та встановленні вид теплої підлоги – нагрівальний мат. Цей різновид опалення складається з провідника, куди подається електрична енергія, де вона перетворюється на тепло. Для рівномірного розподілу потужності, кабель закріплюють на спеціальну сітку. Вона утримує джерело тепла в потрібному положенні та полегшує монтаж, створює додатковий захист кабелю під час встановлення.

Нагрівальний мат під плитку або лінолеум зручно укладати на рівну поверхню підлоги, створюючи універсальне й ефективне опалення для будь-яких типів приміщень.

Особливості

Нагрівальний мат під ламінат має важливу особливість, якої немає в інших різновидів внутрішньопідлогових кабельних систем обігріву – мінімальний підйом підлоги. Такий підйом практично непомітний і становить до 2 см. Це пов'язано з тим, що нагрівальні мати для теплої підлоги складені з тонких, міцних, ізольованих провідників, щільно укладених на спеціальну сітку.

Висока ефективність роботи такої системи нагріву забезпечується:

 • точним контролем потужності;

 • мінімізацією споживання енергії;

 • використанням резистивного кабелю, який не змінює показників опору і потужності через перепади температур.

Встановлення такого виду опалення проводиться швидко і не вимагає додаткової підготовки поверхні, крім очищення її від пилу і бруду, вирівнювання. Монтаж виконують у клейовий розчин, коли нагрівальні мати розміщують знизу, а зверху укладають керамічну плитку. Таке ж розміщення – під верхній шар підлоги – можна реалізувати для ламінату.

Оптимальні за ціною нагрівальні мати для теплої підлоги у великому асортименті пропонує наш інтернет-магазин ECO DIM. Є можливість організувати доставку продукції через службу логістики. Усім клієнтам пропонується зручна форма оплати, включно з онлайн-платежами.

Області застосування

Мат нагрівальний використовується як основний вид обігріву приміщення, а також як додаткове опалення.

Встановити тонкі нагрівальні мати під плитку або ламінат можна в приміщенні з нормальною або підвищеною вологістю: у вітальні, спальні, дитячій, на кухні, у ванній, коридорі. Ефективно використовувати таке опалення також для офісів, наприклад, для підігріву приймалень, місць спілкування з клієнтами та відпочинку персоналу.

Нагрівальний мат: переваги

Основна перевага – швидкий монтаж і оптимальна вартість системи. Укладку може виконати будівельник звичайного рівня. Якщо господар будинку має навички в ремонтно-будівельних роботах, він може самостійно, дотримуючись усіх рекомендацій виробника, виконати такий монтаж.

Серед основних переваг варто виділити такі:

 • швидкий і рівномірний прогрів площі кімнати, без «острівців» холоду;

 • передача тепла предметам, а не в повітряний простір, що може значно скоротити витрати електроенергії;

 • довговічність;

 • простота експлуатації;

 • немає необхідності в жодному обслуговуванні, як після встановлення радіаторних систем;

 • прихованість монтажу – мат нагрівальний знаходиться повністю під зовнішнім шаром підлоги;

 • універсальність – підходить для будь-яких типів приміщень, функціонує в широкому діапазоні вологості та температури;

 • мінімальний рівень пожежонебезпеки через міцність конструкції та її слабку горючість;

 • висока екологічність – тепло виробляється одним перетворенням без виділення шкідливих речовин.

Різновиди та відмінності моделей

Електричні нагрівальні мати розрізняють за такими ключовими характеристиками:

 • потужність;

 • площа обігріву;

 • тип;

 • система регуляції потужності та рівень автоматизації.

Що вища потужність, тим більша площа обігріву, яка залежить здебільшого від кількості покладених у маті провідників для передачі тепла.

Найбільш ефективні та безпечні для встановлення в житловому приміщенні – двожильні нагрівальні мати. Одножильні варіанти – дешевші. Але їх краще застосовувати в комерційних об'єктах, магазинах, складах та інших промислових і виробничих будівлях.

Нагрівальний мат під плитку і ламінат: критерії вибору

Найпотужніші варіанти з параметрами до 200 Вт на кв. метр вибирають для слабо утеплених приміщень або тих, де постійно йде циркуляція повітря – балкони, тераси, вхідні кімнати. Середнє значення потужності для звичайної кімнати у квартирі або будинку не перевищує 100-80 Вт на кв. м.

Параметр, на який слід звернути увагу при підборі конкретного різновиду – ширина секції. Стандартний електричний мат для теплої підлоги має ширину 50 см.

Де купити нагрівальний мат для теплої підлоги з доставкою?

Великий вибір електричних кабельних систем обігріву представлений в інтернет-магазині ECO DIM. На сайті можна вибрати і купити нагрівальний мат від надійних виробників. Продукція підходить для встановлення в будь-якому приміщенні: будинку, квартирі, комерційній або виробничій будівлі. Оптимальна ціна, мінімальні вимоги до обслуговування, простота установки і висока ефективність вигідно відрізняють цю систему опалення від інших варіантів теплої підлоги.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner