Кошик
253 відгуків
promo_banner
ECO DIM - Сантехніка, електро тепла підлога та товари для дому
+380 (96) 078-57-37

Душові системи

Душові системи для ванної

Комфортне використання гарячого водопостачання ванної кімнати забезпечує душова система. Цей вид сантехнічного обладнання пропонує зручне управління потоком води та дизайнерську привабливість пристрою. Компанія ECO DIM пропонує душові системи для ванних кімнат різного виконання за оптимальною ціною. Є можливість установки і монтажу будь-якої сантехніки комплексно, під ключ – від вибору конкретного варіанту і його замовлення до виконання оздоблювальних робіт.

Принцип роботи та особливості конструкції

Душова система може бути виконана в декількох варіантах. Різні версії конструкції підходять для певного дизайну і компонування ванної кімнати:

  • класична душова система зі змішувачем і верхнім душем;

  • з прихованим монтажем;

  • з термостатом;

  • тропічний душ.

Душова система складається з декількох обов'язкових елементів. Це завершальний елемент водопостачання для прийняття душу або ванни. Потік води подається в блок управління і розподіляється залежно від встановленого користувачем режиму.

Найпростіші версії передають воду користувачу без підготовки, змішуючи гарячу і холодну рідини, об'єм яких регулюється відкриттям вентилів.

Технологічно складні душові системи можуть бути оснащені термостатом і ємністю для попереднього заповнення. Вони найбільш комфортні для експлуатації та регулювання.

Душова система прихованого монтажу і відкритого: що вибрати

Конструктивно система складається з блоку для управління потоком води та лійки. Остання може бути гнучкого регулювання, ручною або закріпленою на певній висоті та з певним напрямком.

Душовий гарнітур виділяється на площині ванної кімнати своїми зовнішніми елементами, деталями. Він швидше монтується, проте такий спосіб організації водного потоку зовні має менш привабливий вигляд, ніж прихована версія сантехнічних пристроїв.

Конструкція може бути представлена у вигляді душової стійки зі змішувачем, верхнім душем і ручною лійкою. Ці елементи кріпляться до штанги або панелі, яка встановлюється на зовнішню поверхню стіни. Такий варіант використовує частину простору приміщення, тому його нераціонально використовувати у ванній кімнаті з мінімальною площею.

Душова система прихованого монтажу складніша в установці, оскільки вимагає врізання в товщу стіни всіх елементів, окрім диска для розподілу потоку води і кнопок або вентилів управління. Такий варіант монтується в стіну під час проведення будівельних або ремонтних робіт.

Також існують комбіновані системи, в яких застосовуються обидва способи установки. Вони передбачають кріплення блоків управління зовні, тоді як верхній душ залишається прихованим.

Форма лійки

Для того щоб вдало поєднувати дизайн сантехніки, можна вибрати душову систему з круглою, квадратною, овальною лійкою. Кругла форма універсальна. Вона підходить практично для будь-якого оформлення душової або ванної кімнати. Квадратна більше підійде стильному трендовому виконанню дизайну.

Види управління інтенсивністю потоку

Ця особливість змішувача душової системи пояснюється різним підходом до регуляції об'єму води:

  • за допомогою важеля;

  • за допомогою кнопкового управління.

Керування гарячою і холодною водою за допомогою важільного або кнопкового регулятора однаково комфортне. Здебільшого відмінність полягає у звичності використання того чи іншого методу.

Класична душова система

Класична конструкція оптимальна за вартістю і звична користувачеві. Це найбільш лаконічний варіант як технологічно, так і за складністю монтажу та експлуатації. Однак вона має обмежені можливості для комфортного регулювання потоку води.

Душова система з тропічним душем

Душові системи з тропічним душем і змішувачем пропонують комфортний розподіл води з верхнього диска великого діаметра. Вона зручніша за інші варіанти для користувача, який віддає перевагу максимальному охопленню водним потоком. При цьому створюється найкращий варіант заповнення водою.

Душова система з термостатом

Ця інноваційна версія плавно регулює подачу води, залежно від вимог користувача. Термостат використовується для вимірювання температури й автоматичної корекції встановленого діапазону. Іншими словами, користувач задає параметри, і душова система з термостатом самостійно додає і зменшує гарячу воду, щоб досягти необхідного балансу. Це істотно підвищує рівень комфорту у використанні і повністю автоматизує процес регулювання температури водяного потоку.

Де купити душову систему в Україні?

Інтернет-магазин ECO DIM пропонує широкий асортимент сантехніки за доступними цінами. У нашому каталозі можна вибрати і купити душову систему з тропічним душем, з темостатом, прихованого монтажу та інших видів. Доставка здійснюється по всій Україні зручними транспортними компаніями. За необхідності можна звернутися за консультацією до менеджерів магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner