Кошик
270 відгуків
promo_banner
+380 (96) 078-57-37

Нагрівальний кабель для теплої підлоги

Кабель для теплої підлоги

Ефективна система обігріву поєднує оптимальні витрати грошей і часу на установку, оплату енергоресурсів. Один з найбільш комфортних способів опалення житлових і комерційних приміщень – використання теплої підлоги. Наша компанія ECO DIM пропонує в асортименті кабель для теплої підлоги за оптимальною вартістю. Замовлення монтажу такого виду опалення фахівцями компанії – це можливість отримати комплексну послугу під ключ. Від моменту вибору і замовлення конкретного нагрівального кабелю до повного завершення установки і перевірки роботи системи замовником – все це можуть виконати фахівці ECO DIM.

Особливості та переваги

Нагрівальний кабель для теплої підлоги працює за принципом перетворення енергії електричного струму в теплову. Енергія передається від провідників, які випромінюють тепло. Висока герметичність і міцність конструкції забезпечить опалення:

  • всередині будівлі, квартири;

  • для відкритих майданчиків зовні – на поверхні підлоги в місцях, де немає закритого простору, наприклад, сходи, поріг, доріжка до дверей.

Мінімальне втручання в інтер'єр

Серед переваг використання кабелю для теплої підлоги як системи обігріву – відсутність помітних технічних елементів в інтер'єрі. На поверхні стіни є тільки керуючий блок, який мало відрізняється зовні від вимикача освітлення як за розмірами, так і за дизайном.

Крім того, таке опалення не вимагає відбору корисної площі кімнат і наявності вільного повітряного простору для роботи з номінальними параметрами. Саме такий підхід, як використання частини приміщення офісу або квартири для максимальної тепловіддачі, потрібен для радіаторів та інших опалювальних приладів. У даному випадку нагрівальний кабель буде повністю прихований у поверхні підлоги.

Просте управління і тривалість експлуатації

Ще один плюс – для керування інтенсивністю нагріву використовують просту систему регуляції. Її основа – блок управління. Для налаштування такої системи не потрібно спеціальних знань. Кабель нагрівальний для теплої підлоги може підключатися до автоматизованої системи, яка керує роботою інших пристроїв у квартирі або офісі. Такий варіант дає змогу вмикати опалення дистанційно і регулювати його за заданою програмою або вручну.

Серед переваг використання нагрівального кабелю теплої підлоги – тривалість експлуатації та надійність, оскільки він захищений від механічних ударів і впливів агресивного середовища. Система ефективна як у постійно опалювальних приміщеннях, так і в будівлях, які потребують підігріву тільки в певний час. Останній варіант вигідний для комерційних приміщень, де потрібно підтримувати певний температурний режим залежно від потреби.

Гріючий кабель для теплої підлоги: який вибрати

Купити кабель для теплої підлоги можна у двох варіантах. Найпростіший – з однією жилою. Потужніший, компактніший в установці, але й дорожчий – двожильний нагрівальний кабель.

Існують відмінності в монтажі кожного виду:

  • одножильний варіант вимагає розкладки по поверхні із заданим кроком і поверненням у точку передавання енергії для замикання електроланцюга;

  • двожильний кабель для теплої підлоги прокладають без поворотної петлі, оскільки замикаюча частина контуру вже є в комплекті.

Останній тип простіше встановлювати, але одножильний має свою перевагу – його простіше монтувати в приміщенні з нестандартними розмірами і формою підлоги.

Альтернативне рішення

Якісна альтернатива нагрівального кабелю – тонка інфрачервона плівка для теплої підлоги. Вона може встановлюватися під килимом, ламінатом або іншим підлоговим покриттям без необхідності демонтажу підлоги, на відміну від кабельного варіанту, який вимагає своєчасного встановлення в процесі заливки бетонної стяжки під час будівництва або проведення ремонту. Таким чином, використання нагрівальної інфрачервоної плівки становить собою швидкий спосіб впровадження нової системи обігріву, особливо у випадках, коли немає можливості провести складні ремонтні роботи. Однак така продукція має і свої обмеження, зокрема щодо потужності та стійкості.

Де купити кабель для теплої підлоги недорого в Україні?

Інтернет-магазин ECO DIM пропонує великий вибір кабельних систем обігріву за доступними цінами. Купити нагрівальний кабель і встановити його в житловому або комерційному приміщенні можна під плитку, ламінат, паркет, інше натуральне або синтетичне покриття. На відміну від тонких плівок для теплої підлоги, нагрівальний кабель під плитку можна використовувати як основу опалювальної системи високої потужності або як додатковий обігрів.

Кабельна тепла підлога – універсальне рішення, однаково ефективне для невеликої квартири або значного за розмірами складу, магазину. Установка не займе багато часу, але сама система буде служити тривалий час без ремонтів і додаткових витрат, крім оплати за спожиту електроенергію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner