Кошик
253 відгуків
promo_banner
ECO DIM - Сантехніка, електро тепла підлога та товари для дому
+380 (96) 078-57-37

Душові гарнітури

Душовий гарнітур

Душовий гарнітур – комплекс сантехнічних виробів для прийому душу. Використовуючи цей вид сантехнічного пристрою, користувач приймає душ з комфортом, раціонально витрачаючи воду. Компанія ECO DIM пропонує купити душовий гарнітур в асортименті пропозицій, включно з комплексними рішеннями, змішувачі для душу різної форми і розмірів, технічних параметрів. Є можливість придбати якісну і надійну сантехніку, що має оптимальну ціну і користувацькі характеристики.

З чого складається гарнітур для душу?

Душові гарнітури комплектують з обов'язкових частин, які приймають воду з мережі, розподіляють водний потік, а також деталей, котрі закріплюють конструкцію. У класичну систему включають:

  • розподільну лійку;

  • передавальний шланг;

  • тримач для лійки;

  • змішувач або регулятор води.

Ключова відмінність від інших систем приймання водних процедур – компактність і простота встановлення, а також помірна вартість і оптимальний час для монтажу.

Які є різновиди душового гарнітура?

Є два найбільш популярні способи встановлення таких сантехнічних пристроїв – відкритий і закритий. Душовий гарнітур прихованого монтажу передбачає монтування більшості елементів у стіну. На поверхні залишається лійка і ручки регулятора-змішувача. Цей спосіб вирізняється високою естетичною привабливістю, але вимагає значних за обсягом робіт – часткової реконструкції ванної кімнати або душової кабінки.

Простіше встановити не менш ефективну відкриту систему, яка кріпиться на поверхні стіни. Її легше обслуговувати, а за потреби - ремонтувати або замінити на інший варіант. Стильні, металізовані або матові поверхні зовнішніх елементів вдало поєднуються практично з будь-яким дизайном ванної кімнати.

Види за способом розподілу води та приймання душу

Можна виокремити три групи, які найчастіше зустрічаються:

  • душовий гарнітур із тропічним душем – верхнє фіксоване розташування лійки;

  • з гнучким незафіксованим шлангом;

  • комбіновані – з можливістю зафіксувати положення і, за необхідності, відрегулювати рівень лійки.

Основна відмінність зазначених систем у комфорті самого користувача. Фіксовані елементи надають свободу дій і підвищену зручність для прийняття звичайного душу. Незафіксовані конструкції прискорюють змив піни і точково направляють струмені води.

Усі три способи мають свої переваги, а під час вибору конкретного різновиду слід зважати скоріше на особисті потреби, ніж на технічні характеристики сантехнічних пристроїв, які в цьому разі практично не відрізняються.

Додаткові інноваційні опції – авторегуляція температури

Інновації, впроваджувані виробниками, перетворюють звичний механічний регулятор на комфортний пристрій із новими властивостями.

Наприклад, можна знайти безліч конструкцій душового гарнітура з термостатом. Цей варіант виконує роль автоматичного регулятора подачі водного потоку заданої температури за допомогою вбудованих датчиків. Таким чином, користувач отримує гарантовану температуру води, а також мінімальні витрати енергоресурсів для підігріву.

Як правильно підібрати душовий гарнітур?

Насамперед слід визначитися з системою монтажу – закритою чи відкритою. Другий варіант дешевший, проте перший буде привабливішим з дизайнерської точки зору. Від цього вибору залежить не тільки вартість самого гарнітура, а й час на його монтаж, а іноді й необхідність перевстановлення іншого сантехнічного обладнання.

Душовий набір для ванної слід підбирати також з урахуванням необхідного режиму роботи. Для більшості користувачів достатньо середнього за інтенсивністю і розпиленням струменя води. Є моделі, де можна перемикати кілька типів подачі – дощ, сильне розсіювання у вигляді краплинної хмари, великий потік та інші. Такі системи вимагають регулярного очищення точки випуску водяного струменя.

Душовий гарнітур зі змішувачем спрощує монтаж під час заміни основних сантехнічних пристроїв і не вимагає складної процедури підбору окремих елементів та їх збірки. Багатофункціональне і надійне в експлуатації обладнання – найкращий вибір для створення комфортної та дизайнерськи привабливої системи для прийняття душу.

Де купити душовий гарнітур недорого?

Онлайн-магазин ECO DIM пропонує великий вибір сантехніки за прийнятними цінами. На нашому сайті можна вибрати і придбати душовий гарнітур з тропічним душем, класичний, моделі з термостатом та інші комплекти обладнання. Доставка замовлень можлива по всій Україні за допомогою транспортних компаній. За додатковою консультацією можна звернутися до менеджерів магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner