Кошик
253 відгуків
promo_banner
ECO DIM - Сантехніка, електро тепла підлога та товари для дому
+380 (96) 078-57-37

Водонагрівачі

Водонагрівачі 

Водонагрівач бойлер — це пристрій, за допомогою якого можна забезпечити гаряче водопостачання. Його головна функція — нагрівати воду. Працює прилад від електроенергії або палива. Це чудове рішення, якщо в будівлі відсутня централізована система водопостачання або є постійні проблеми з її роботою. Нагрівач води все частіше встановлюють мешканці багатоквартирних будинків для економії сімейного бюджету, а також власники приватних будинків.

Обігрівач води: типи

Залежно від механізму роботи та особливостей конструкції, нагрівачі бувають:

  1. Накопичувальними. У баку завжди є певний обсяг води, який нагрівається до заданої температури. Обираючи виріб такого типу, варто продумати, який запас гарячої води необхідний для задоволення потреб усіх членів сім'ї. 

  2. Проточним. Вода нагрівається відразу, щойно вмикається її подача. Недолік таких моделей — висока витрата енергії.

Джерело енергії

Залежно від джерела енергії, водонагрівальний бак може бути електричним, газовим або комбінованим. Кожен із цих видів має свої переваги та недоліки.

Газовий

Теплообмінник нагрівається газовим пальником. Усередині пристрою є ємність для накопичення води. Газові водонагрівачі швидко нагрівають воду, але витрату енергії для їхньої роботи не можна назвати економною. Щоб підключити такий пристрій, необхідно отримати дозвіл комунальних служб. Важливо приділяти належну увагу обслуговуванню і систематичній перевірці працездатності виробу.

Електроводонагрівач

Нагрівання води не таке швидке як, у випадку з газовим. Щоб монтувати пристрій, проводка має бути якісною і справною. Краще встановити додатковий автомат і гілку електропостачання. Витрати за експлуатацію електричного бака нижчі, ніж за експлуатацію газового водонагрівача.

Комбінований

Вироби можуть нагрівати воду, використовуючи газ або електрику. Взимку краще використовувати газ, а влітку — електрику. Підключати такий пристрій самостійно дуже складно, краще звернутися по допомогу до фахівців.

Непрямий водонагрівач води представлений у вигляді накопичувального бака, який під'єднаний до опалювальної системи. Коли працює електрика, газове опалення або горить твердопаливний котел — вода гріється. Така модель актуальна для власників приватних будинків.

Як вибрати водонагрівач

Водонагрівачі накопичувального типу користуються особливою популярністю. Вони дуже зручні та економні. Завдяки можливості підтримувати довгий час температуру води витрата електрики виходить мінімальною.

Обираючи модель водонагрівача, варто враховувати низку важливих нюансів. Насамперед важливо звернути увагу на потужність. Від потужності залежить швидкість нагрівання води. Щоб вода довгий час не остигала, бак утеплюють спеціальними ізоляційними матеріалами, наприклад, пінополістиролом або пінополіуретаном. Це дає можливість істотно заощадити гроші на оплаті за електроенергію.

Деякі баки оснащені системою захисту від корозії, системою програмування роботи тощо. На бойлер ціна залежить від його обсягу, потужності та наявності додаткових функцій.

Де водонагрівач купити

В інтернет-магазині ECO DIM можна купити бойлер для води високої якості від перевірених виробників. У каталозі широкий вибір моделей, тому кожен зможе підібрати пристрій, який відповідатиме його особистим вимогам. У разі виникнення додаткових питань можна звернутися по допомогу до менеджерів магазину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner