Кошик
272 відгуків
promo_banner
+380 (96) 078-57-37

Насосне обладнання

Насоси для води

Насоси – це високоефективні пристрої, що використовують електричну енергію для перекачування водопровідної, технічної води або інших рідин з однієї локації на іншу.

Напрямок застосування

Насоси використовують як пристрої для регуляції потоку рідини. Застосовують насосне обладнання для потреб приватного, житлового сектора – водопостачання, полив. Купити насос для води можна також для комерційних цілей – забезпечення технологічних процесів у виробництві, сфері обслуговування.

Принцип роботи

Для переміщення рідини використовують надлишковий тиск повітря. Відмінності в технології створення тиску впливають на вибір типу помпи для води.

Поверхневі та занурювальні водяні насоси

Є два основні різновиди обладнання – занурювльні насоси, що піднімають воду зі значної глибини, і поверхневі:

  • поверхневі встановлюють або над водою, або на незначній глибині. Вони більш доступні за ціною, економічніші, ефективні для простих господарських завдань.

  • занурювальні – потужніші, складніші за конструкцією – розміщуються на значній глибині. Такі варіанти забезпечують високу продуктивність і стійкість у роботі.

Види та особливості водяних насосів залежно від призначення

Специфічна конструкція у фекальних насосів, які можуть переміщувати каналізаційні стоки. Також є спеціальні дренажні системи, призначені для відведення рідини з підвалу, підтоплених місць. Конструкція може пропускати через себе рідкі маси навіть з великою насиченістю дрібними частинками і забрудненнями.

Популярний різновид – циркуляційні насоси для систем опалення. Їх вбудовують у системи опалення для регуляції швидкості руху теплоносія. Ключова відмінність – безшумність у роботі, висока надійність та економічність.

Занурювальний глибинний насос для свердловини або поверхневий для колодязя забезпечує підйом питної або технічної води. Їх відрізняє простота управління і тривалість експлуатації в найскладніших умовах.

На що звертати увагу під час покупки водяного насоса?

Перш за все, потрібно враховувати напрямок використання. У більшості випадків ці пристрої не є універсальними, і для кожної конкретної мети знадобиться особливий різновид.

Шнековий насос забезпечує стабільне нагнітання тиску. Він простий в експлуатації і може використовуватися як для забрудненої, так і для чистої води. Такі пристрої створюють мінімальний рівень шуму при оптимальній продуктивності.

Вихровий вид застосовується для підвищення тиску до значних показників. Особливо ефективні для невеликого об'єму передачі рідини. Серед переваг – простий і доступний ремонт, мінімальні витрати на обслуговування і стійкість до навантажень.

Відцентровий насос для води – один із найпоширеніших видів. Тут крильчатка у вигляді робочого колеса обертається з високою швидкістю. Лопаті крильчатки переміщують рідину в напірну магістраль. Таке обладнання забезпечує високу продуктивність.

Чому варто купити насос для води в інтернет-магазині ECO DIM?

Ключова перевага покупки в онлайн-магазині ECO DIM – ретельний відбір моделей і брендів, які пропонуються користувачам. Тут є в асортименті вироби відомих виробників – Euroaqua, Forwater, JET, PUMP, Wisla. Усі вони перевірені під час роботи на конкретних об'єктах, у системах опалення та водозабезпечення.

Ми пропонуємо насосне обладнання за вигідними цінами, а також зручні методи оплати та доставки. При потребі ви можете скористатися консультацією менеджера, який допоможе вибрати оптимальний варіант пристрою.

Насоси – обов'язкова частина інфраструктури в будинку або комерційній споруді. Це обладнання має продуману конструкцію, поєднує в собі доступну вартість і необхідний рівень стійкості до агресивного середовища.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner