Кошик
272 відгуків
promo_banner
+380 (96) 078-57-37

Інфрачервона плівка RexVa (Південна Корея) потужністю 150 Вт/м2

Саморегулювальна інфрачервона нагрівальна плівка Rexva PTC XT — це принципово новий продукт, який не має аналогів від лідера з виробництва нагрівальних плівок південнокорейської компанії RexVa Co Ltd.

Унікальна особливість саморегулювання плівки досягається завдяки PTC — Positive Temperature Coefficient (поживний температурний коефіцієнт), який реалізований у спеціально розробленому складі карбонової пасти нагрівального елемента, що містить наночастинки CNT (Carbon Nano Tube) які регулюють потужність у місцях локального перегрівання знижує її до 30% у разі досягнення температури плівки 60 °C.

У разі збільшення температури плівки збільшується опір карбонової пасти, водночас зменшується сила струму та потужність і відповідно знижується температура в місці перегрівання. Ця властивість саморегулювальної плівки не дає змогу їй розплавитися й вийти з ладу та знижує ризик псування підлогового покриття навіть під час замикання меблями, а також дає змогу заощаджувати електроенергію, не перегріваючи окремі ділянки плівки и забезпечуючи рівномірніше нагрівання по всій площі.

Інфрачервона плівка RexVa PTC встановлюється сухим способом під ламінат, паркетну дошку, лінолеум або килимролін.
Монтаж інфрачервоної плівки можна робити не тільки на підлогу, але й на стіни або стелю під гіпсокартон.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner